I ja zatrzymaliśmy się

Nicky zaprzyjaźnił się z żoną, ale nie szczerze, czy nie? Ale to nie ma znaczenia.
Następnego dnia rano, voobscheto już około południa, moja rodzina i ja poszliśmy na basen. Pływaliśmy i wszystko było w porządku, ale nagle, byliśmy dołączył Nicky. Płynęła do mojej żony, i postanowili, że pójdą i porozmawiać na plaży, w tym samym czasie pozogorav.

I ja zatrzymaliśmy się w basenie z dzieckiem. Patrzyłem, jak oni, i rozmawiali, i widziałem przez jej prześwitujących sutków strój kąpielowy jak sexy popup kropelek na ciele. Krótko mówiąc, nie mogłem tego znieść po 20 minutach i poszła z dzieckiem do kabiny. Pół godziny później przyszedł do żony i zaczął mówić o tym, jak dobre jej nowy przyjaciel.

Po południu znów jedliśmy razem, a ja patrzyłem, jak Nicky dostał półprzezroczystą bluzkę z ciemnym arnamentom, więc zastanawiałam się, czy jej sutki są półprzezroczyste, czy nie. Miała na sobie białe spodnie, tak mocno optyagivayuschie to zdałem sobie sprawę, że była bez majtek, bo nie było pas majteczki na papieża, a ja zobaczyłem seksowny wygląd jej spodnie, kotoryeprosto uderzył ją w tyłek i cipki, a ja nawet nie zauważył w ustach, oczywiście seks, po prostu pocięte na spodniach. Mój przyjaciel wstał. I znów mieliśmy miłą rozmowę z żoną. Chciałbym go coraz bardziej.

 

W godzinach wieczornych, nie pojedziemy, i poszliśmy spać wcześnie.
W godzinach porannych, kiedy mieliśmy śniadanie i wrócił do kabiny, byliśmy zapukał do drzwi. To był Nicky. Bastard, ona po prostu się ze mnie śmieją. Żona przywitała ją i Nicky poprosił o zgodę wziąć prysznic z nami, ponieważ prysznic nie jest w pojedynczych kabin oraz wspólny prysznic na korytarzu jest zajęty. Żona dozwolony, prysznic, i udał się do pokazania. Weszła pod prysznic i zamknął za sobą drzwi, a jego żona powiedziała, że ​​pójdziemy do basenu, a następnie przeniósł ją do Nicky klucze do kabin. Poszliśmy, a kiedy przyszło do czterech pokładów dół, powiedziałem żonie, że zapomniałem lżejszy (zwłaszcza) i będę z nią nadążyć. Pobiegłem do kabiny jak rozwścieczony bestii, poszedłem do drzwi duszy. Było zamknięte, a ja przez drzwi (nie była głucha, ale przez szybę nie było prawie nic nie widać) tylko zobaczył sylwetkę swojego boskiego ciała.