Mogłem zobaczyć, co Jos zauważył

Mogłem zobaczyć, co Jos zauważył - że sutki Rosy były znacznie większe niż wcześniej i były wyraźnie widoczne przez jej bikini. Dick robił to, co robił zaledwie kilka minut temu, a także ogling ciało Rosy i było jasne, że jego poprzednia rano seks nie został zatrzymując jego kurek z dochodząc do jego aprecjacji ciała Rosy. Robiłem to samo Jos ale niekoniecznie z tym samym pragnieniem jak miał inne plany - zachęcanie wiedzieć, że Rosa został włączony.

erotic-429760_1280
"My od jakiegoś śniadanie" powiedział Joc ", a zbyt szybko biorąc pod uwagę to, co dzieje się z koguta Dicka - przepraszam Rosa - jest niepoprawny - ale mogę zrozumieć, dlaczego - oboje jesteście piękne - mamy nadzieję, że masz dobre wakacje, może spotkamy się ponownie ".
Mówiąc to Jos chwyciła penisa Dick i zaciągnął go away..but było jasne, że nie był zły, gdy poruszał dłonią w górę iw dół jego kurek, ponieważ odszedł i Dick miał jego rozprzestrzeniania ręce nad pośladkami JOC z udziałem i dwa palce brakowało z pola widzenia. Kiedy byli około 20 metrów oboje wyraźnie usłyszeć Dick powiedzieć "Ona jest piękny, chciałbym pieprzyć tę dupę i założę chcesz go ssać". Jos odpowiedział "mnóstwo czasu - śniadanie pierwszy".
Rosa i ja spojrzeliśmy na siebie ... .i uśmiechnął. "Więc doprowadzić mnie do plaży nudystów eh? Ok, zobaczymy "Rosa powiedział. Potem wrócił do koc i położył się na brzuchu. Usiadłem obok niej i spojrzał na jej piękny tyłek.
"Chcesz trochę opalania Balsam wcierać"? Zapytałam z nadzieją. "Hmmm" Rosa odpowiedział.
Wyciągnąłem Pokrowiec do mnie i wziął balsam i pryskał linię balsam z ramion na plecy, na jej pośladkach (wciąż zupełnie nagie z strunie G, gdzie chciałem umieścić mój język) i dalej w dół nogę, a potem w dół druga noga. Wstałem i usiadł nad głową i podszedł bliżej, więc mój kogut był szturchając ją w czubek głowy. I wtedy zaczął pocierać lotion do ramion oburącz ruchu w przeciwnych biegnący wokół ruch ze tylko tyle ciśnienie do spowodowania, żeby powiedzieć "To miłe - nieco twardsze, mmmmm". Moje ręce przeniósł się z dół jej kręgosłupa, a następnie przeniósł się do jej boków - a następnie w dół do początku a następnie z powrotem do piersi ramiona i znowu ok. Za każdym razem przeniosłem niżej plecach odebrać więcej balsamu oraz w drodze powrotnej przeniósł bliższe okolice do piersi - w końcu dotarłem jej pośladki, a my cock zmusił swoją drogę wyjścia z moich spodniach i był bardzo sztywny i twardy wobec niej głowa.
"Już nie" powiedziała "Pierwszy balsam, a potem zobaczymy".
Mój kogut był tak mocno, że została ona zaczyna boleć. Mimo to zerwał się i przemieszczać w jej stronę. Podniosłam trochę więcej balsamu i pryskał dobrą porcję na czubku rozszczepienie pośladka. Patrzyłem balsam powoli przesuń w dół w kierunku szczeliny Rosy. Przeniosłem moje ręce w dół do kostek i zaczął wcierać balsam, powoli moje ręce w górę iw dół jej nogi coraz wyżej i wyżej z każdym obrotem. Poczułem, że położenie większego nacisku na wewnętrznej nogami jak stopniowo przesuwał je coraz szerzej, aż nie mogłem zobaczyć akord G-string obejmujące te dziury, które my cock mówił mi było moim celem. Do tej pory miał balsam zsunął w dół i był bardzo blisko miejsca, gdzie mogę sobie wyobrazić bym wkrótce również. Moja ręka była w górze wewnątrz nóg Rosa i moje palce były ocierając jej Pussey. Jęknęła, a nawet jeszcze bardziej otworzył jej nogi. Wziąłem palec i zapętlony go pod G-string i pociągnął go jasne odsłaniając przycisk odbytu i lśniące pochwy.