Moje oczy były zamknięte, po prostu cieszyć się poczucie bycia tak pełne

"Oohh Tak!" I jęknął, jazda jego kogut w górę iw dół.

Moje oczy były zamknięte, po prostu cieszyć się poczucie bycia tak pełne. Ze mną robi wszystkie prace, to pozwoliło ręce Chrisa wędrować moje ciało, czując moje nogi. Kiedy dotarł do moich stóp, wyciągnął je do niego, biorąc moją odciążyć kolana i przekierowanie to wszystko na koguta Chrisa.

"Ahh Kurwa!" I zawołał z nagłym wzrostem przyjemności.
girl-1258738_1920
Przez kilka sekund, po prostu szlifowane przeciwko Chris, obserwując go skubać na palcach przed sobą. Jego język zawsze czuł się tak wspaniale na nogach, a sposób, w jaki je czcili było tak gorąco. Kiedy ssać moją lewą nogą, podsunąłem właściwy do nosa, zmuszając go, by go powąchać.

"Ugghhh, mama" jęknął, slurping głośno na mój duży palec u nogi. "Mamo, możesz dać mi pracę stopy jeszcze raz?"

Chyba mój komentarz na temat wczorajszego śniadania skoncentrowała swoją uwagę na mnie nogi. Uśmiechnęłam się do niego i pchnął moje palce głęboko w ustach. "Czy to, co chcesz, kochanie? Chcesz ładne nogi mamusi na kurek ponownie? "

Z wypełnione usta, Chris mógł tylko przytaknąć.

Chętnie zsiadł z kurek i przeniesiony siebie przez drugi koniec łóżka. Moje nogi były już mokre od ujścia Chrisa, zapewniając doskonałe smarowanie, gdy moje palce wciśnięta jego kogut.

"Tak!" Chris wykrzyknął z dotyku. Jego ręce natychmiast chwycił moje kostki, unosząc je w górę iw dół. Jednocześnie I wykręcił moje palce, zwiększając przyjemność na jego kogut jeszcze bardziej.

"Nie cum zbyt szybko, kochanie! Mama nadal chce być fucked! "Powiedziałem. Widziałem z jego wyrazu twarzy, że został już definitywnie zamknąć.

"Ok, mamo" udało mu się zacinać. Miał teraz umieścić jego kogut między moje podeszwy, rozcierając go delikatnie na mojej skórze. I dotknął moją cipkę jak patrzył wykorzystać moje nogi dla własnej osobistej przyjemności. Raz na jakiś czas chciał pochylić się do przodu, biorąc moje palce w ustach znów przed powrotem je zarówno na jego kogut.

"Och gówno! Kurwa, Będę cum! "Wyjąkał. Wściekłością potarłam podeszwy rytmicznie na jego kurek przed wypuszczając strumień jizz, obejmując moje podeszwy. Jak dodał cum przeniósł moje palce na wierzchu jego kogut, pokrywając je dobrze.

"Przykro mi, mamo. Nie mogłem się powstrzymać "powiedział.

Byłem zbyt skupiony na lizanie cum na nogach nawet zarejestrować to, co powiedział. Zawsze podobał mi się sposób w jaki próbowałem! Ale kiedy miałem go dokładnie oczyszczone, moje własne niezadowolenie seksualnego wrócił.

"Lepiej nadzieję, że można się ciężko ponownie miód!" Odpowiedziałem, przesuwając się ku niemu z celem.

Chris miał usiąść znowu, ale pchnął go z powrotem w dół i szybko wspiął się na szczycie swojej twarzy w pozycji 69. "Eat dupku mamusi!"