Na przystanku autobusowym

* * *
- Nie martw się więc, - siedzący obok Tequila w wyłożenia kabiny, uspokoił jej samolot.
- Co maniaków! - Po raz dziesiąty zawołała do żucia kupił go na lotnisku Nikita hamburgera i popijając colę z plastikowego kubka ze słomką włożoną w pokrywie.
Ja mieszkam w Uralmash, ale biuro handlowe firmy, gdzie pracuję, Locat-ditsya pobliżu placu w 1905 roku. I każdego dnia muszę wędrować tam iz powrotem po podłodze miasta. Ci z Jekaterynburga wiedzą, co mam na myśli.

Można się tam dostać się na trzech seksrandki rodzajach transportu publicznego: tramwaje, trolejbusy i metro. Tramwaj znika od razu, w pobliżu mojego domu nie przechodzą przez tory tramwajowe. Metro w ECX. Ma tylko jeden oddział z sześcioma stacjami. Aby przejść na metro, powinienem być w domu na autobus do jazdy siedem minut, potem dwanaście minut metrem. Jest szybki, w metrze jeżdżę kiedy jestem późno. Jeśli zdecydujemy się na wózku, jest to tańsze (podróży), ale dłużej. Pięć minut na tej samej trasie, transplantacji, a kolejne czterdzieści minut z drugiej strony, jeśli nigdzie nie utknąć w korku.

asian-1238553_1280

Osobiście, idę do autobusu, próbując usiąść przy oknie po prawej stronie. Jest lato, a spacery ulicami ogromną liczbą pięknych dziewcząt. Nie mniej interesujące okazy znalezione w kabinie. Z dwóch z jego byłą dziewczyną poznałem go w trolejbus-leybuse. Droga jest długa i można rozmawiać.

Jednak w tym dniu, nie było cieszyć. Termometr pokazał 31 uncji, a troll koralik wnętrza ogrzewa się do 40 stopni, "trzeci" trasa przyszedł już wypełnione, a ja ledwo udało się wrócić na kort. Na siedzeniach nie ma nic do powiedzenia.

Na przystanku autobusowym "Świtu", wiele osób są zawsze blisko do tramwaju i samochodu busnye widelcem seksrandki. Więc tym razem, chcąc cokolwiek było przebić się do wózka okazało się trochę za dużo. Trzymając się poręczy nad głową, próbowałem trudno oprzeć się kipiący masę pasażerów.

Ale nie ma zła, nie jest dobre. Na następnym przystanku, po kolejnym shuffle przychodzące, wychodzące ze mną tłum myte dość wspaniałą dziewczynę. High-kai, na pewno powyżej 180 cm., Krótkie blond włosy, regularne funkcje. Chociaż byłoby dań w krótkiej spódnicy, piękno nóg nie mogłem docenić ciało zakłócać pasażerów stojących SMO minute blisko siebie. Ale to było powyżej pasa: To była biała koszula z bólu PWM czworokątem. Nie mała seksrandki w klatce piersiowej, biustonosz przywiązany nietypowy styl, bardzo dobre w tym wycięcie została wyświetlona. W lewej piersi nieznacznie pokonał, i nad białym obrusem lifchi-ka może zobaczyć szczyt różowym halo wokół brodawki.