Nie miałem w ogóle powstrzymać

Nie miałem w ogóle powstrzymać, pozwalając sobie w pełni siedzieć na ustach zamiast odpoczynku mój ciężar na nogach. Pomimo tego, Chris nie narzekać. Jego język wykopane w moim dupek, powodując mnie głośno jęczeć stanowić przyjemność. Aby zaspokoić sobie jeszcze bardziej, zacząłem szlifowania z grubsza na twarzy. ręce Chrisa poszedłem do mojego tyłka, próbując wcisnąć mnie lekko, ale trzymałem nadgarstki z powrotem w dół, śmiejąc się jednocześnie. I dał mu nos wystarczająco dużo miejsca do oddychania, więc wiedziałem, że nie jest duszące. Ale im bardziej starał się skręcać się wolny, tym bardziej mi się zatrzasnął moją wagę na nim, dusząc go dupie.
girl-1258739_1280
"Nie powiedziałam stop!" Krzyknęłam, uderzając się w pierś, kiedy poczuł, że jego zatrzymanie językiem ruchu. Albo z szoku, a może nawet trochę strachu, od razu zaczęło się od nowa.

"To jest lepsze!" I zachichotała.

Aż dłoniach wydawało się skarży, mogę powiedzieć, że był już włączony ponownie; jego penis był już półtwardy. I pochylił się, by nadać mu kilka holowników, dając Chris wystarczająco dużo czasu, by złapać oddech, jak również.

"dobrze mamo. Myślę, że jestem jeszcze gotowy! "

"Jeszcze nie kochanie! Jeszcze nie skończyłem karanie za cumming zbyt szybko! "I zawołał. Dostałem od niego i pociągnął Chrisa z łóżka, co prowadzi nas do łazienki.

"Uklęknij!" I rozkazał, wskazując na wannie.

Chris natychmiast spełnione, uśmiechając się do mnie z podniecenia.

"Myślę, że wiesz, co się zbliża miód!" I uśmiechnął się, przesuwając usta wbrew mojej cipki.

Po wypiciu dwóch dużych filiżanek kawy w godzinach porannych, wiedziałem, że to nadchodzi prędzej czy później. Ponieważ czułem moje siki rozpocząć przechodząc od pęcherza cipie, byłem zachwycony, aby zobaczyć Chris już lizanie w cipie, czekając na prysznic był właśnie otrzymać!

Inaczej niż po raz pierwszy, mój organizm nie był zdenerwowany lub przestraszony, pozwalając mi się siku normalnie. Moje siki przyszedł przelał się na pełnych obrotach, ze mną, wypychając ją dodatkowy dysk z mięśni cipie. I zachichotała głośno, oglądania i słuchania Chris kropić jak potrafił. Wiele z nich wciąż uciekł, i bez biegania prysznicową, kolor był jasny żółty, kapanie na niego. Wyglądało to tak cholernie gorąco dalej http://www.anonse-panow.net.pl!

I tak jak czułem, że zbliża się do końca, a zaskoczył go wciskając twarz z powrotem, wysadzanie go z resztą mojego siusiu jak prysznica będzie. Jęknął głośno z szoku, ale trzymał otwarte usta, próbując ją połknąć.

"Holy Fuck, mamo!" Powiedział, z trudem łapiąc powietrze jak oczyścić twarz wystarczy otworzyć oczy.

Pospiesznie wstała na nogi i rzucił się do mnie pocałować, popychając mnie na ścianę w łazience ponownie. Jak już wykonane, z rękami pracował w cipie, pokrywając je z moim resztki moczu przed wniesieniem go do warg ssać off.

"Lubisz jak mama smakuje?" I uśmiechnął się, pieniący się palcami, jak również i przesuwając ją w ustach zobacz tu: http://www.ero-rozmowa.pl.

To było niesamowite uczucie co się z nim, a my smakowało mi siusiu. Był znacznie bardziej energiczny po coraz wkurzony na siebie zbyt; Uszczypnął moje sutki grubsza a jego język agresywnie zaatakował moje usta.

"Mamo, muszę fuck you!" Powiedział, a jego głos brzmiał zdesperowany. "Obróć się!"

Spodziewałem się go w cipie, ale okazało się, że wspaniały, jego kogut zaczął grzebie w moim dupek, przesuwając ją powoli.

"Auggghhh! Ooohh, mamo! "Jęczał, trzymając całą jego długość we mnie. Zrobiłem dokręcić mój odbyt, ściskając jego kogut jeszcze trudniejsze.

Czytaj dalej: http://www.gejoferty.waw.pl