Nigdy w życiu. Nie tylko „powiedziałem półgłosem

"Nigdy w życiu. Nie tylko "powiedziałem półgłosem.

Piotr zakończył ubieranie i podszedł i dał mi buziaka i przytuliła mnie. Odchylił się do tyłu patrząc mi w oczy i powiedział: "Będą cię kocham. Nie denerwuj się. "

Przytulił mnie jeszcze raz i oboje wziął głęboki oddech i wyszedłem i się do salonu.

Jego rodzice oboje wstał tak szybko, jak weszliśmy i uśmiechnął się do nas. Jego ojciec był figlarny uśmiech na twarzy, wyraźnie rozbawiony sytuacją. Uśmiech matki został rozgrzewki, jak zbliżyliśmy i widziałem, z błyskiem rozbawienia w oczach. Oboje wydawał się być bardzo miły i wziąłem natychmiastowy sympatię dla nich obu.
body-1095226_1280
"Mamo, tato, to jest Sachiko. Sachiko to są moi rodzice, Pan i Pani Redman. "

Jego matka złapał mnie z tropu całkowicie anonse kobiet poprzez intensyfikację righ się i przytula mnie i mówi "To jest tak miło cię poznać Sachiko. Chciałbym powiedzieć, że słyszałem o tobie, ale nasz syn zachował nas w ciemności ... jak zwykle "dodała, patrząc na niego.

Pan Redman uśmiechał się szeroko i podał mi rękę i powiedział: "Miło cię poznać Sachiko. Czy pracujesz z Piotrem? "

"O nie. Jestem w Uniwersytecie nadal. Idę na medycynę. "Powiedziałem.

Uśmiechnął się, że i Pani Redman wydawało się równie zadowoleni.

Wszyscy przenieśli się do kuchni i mieliśmy kawę i przyznam, mam grilla przez rodziców. Byli bardzo mili o tym, ale mam wrażenie, że to rozmowa kwalifikacyjna. Następnie spadły bomby na mnie. Oni nigdy nie spotkał żadnego z poprzednich dziewczyn Piotra, przynajmniej nie od opuścił High School.

Spojrzałem na niego i zaczął się śmiać. Piotr powiedział: "Dobra, dość tego. Brak żenujące historie z dzieciństwa, nie historie dla dzieci i nie będzie się do niej ponownie, ponieważ ona będzie uciekać ode mnie ze wstydu i strachu. "

Jego matka i ojciec, zarówno, które oceniły tę zabawne i od razu powiedział mi wszystkie żenujące historie, że rodzice kochają powiedzieć. Uważam, że ich słodkie, ale można powiedzieć, że rzeczywiście mu się nieswojo. Nie widziałem go, jak to wcześniej i nie podoba mu uczucie w ten sposób, więc wstał i podszedł i przytulił go.

Jego rodzice ucichło, a on spojrzał na mnie i powiedziałem: "O mój Boże. Ciągle tu jestem. Myślę, że mimo, że mój obraz ciebie jako idealne została rozbita ... Zdaję sobie sprawę, jesteś śmiertelny jak ja. "Uśmiechnął się i zaczął się śmiać.

Jego matka powiedziała: "Dobrze staraliśmy. Ona nie zamierza zostawić nasz chłopak David. Co możemy z tym zrobić? "

Jego ojciec roześmiał się i powiedział seks anonse: "Dziękuję gwiazdy powyżej." Śmieje się.

Jego matka powiedziała: "Może mogę być babcią!"

Spojrzałem na nią, wciąż trzymając Piotra. Ojciec Piotra wybuchła śmiechem. Piotr, mój biedny Piotr, mógł myśleć powiedzieć, był "O mój Boże mamo !!!!"