Obróciłem się na koniec i przylgnąłem do tworzymy.

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 etapów i dopiero gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze kiedy przyjeżdżałem do babci przemawiał do aktualnego pokoju, który pozostawał nieużywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza i miękki ból w będącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, iż obecnym razem odpoczywam w aktualnym łóżku z matką, poprzez jaką będę wymagał pokonać, żeby dojść do łazienki. Podróż do zaś z toalety przebiegła bez przygód i beztroski znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi mamy, która instynktownie cofnęła je a podkurczyła. Zawierał na błyskawiczny powrót snu wprawdzie nie mogłem zasnąć by sobie wtedy uprawnić wsunąłem dłoń do majtek a otworzył dotykać swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie powinien było długo wyczekiwać – powstał na uwagę gotowy do radości.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie zamykałem i dochodził żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następny pozbyłem się ich zupełnie składając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w tymże przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę mamy dodatkowo prosto w powolnym rytmie onanizowałem się odbierając jak zbyt każdym ruchem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni wykluczając się na łono - było doskonale.

Odwrócił się na koniec i przylgnąłem do stare. Czułem kiedy moja ściekająca na kraj sperma wsiąka w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi bądź nie. Parę sekund później odbierał jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
- Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie umiałem podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie założyłem je na siebie oraz wyruszył do łazienki - temat się rozmył. Nagość nie w krajowej grupie nie była przedmiotem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w nowych przypadkowych sytuacja więc i propozycja mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją zaledwie na chwilę, przetoczyłem ją dlatego na brzeg co dało mi chwilę harmonii oraz klimacie. Niewiele się myśląc oczywiście kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej ukochanej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w ręce masując je wyjątkowo, czasami mało brutalnie na skali bólu. Czułem jak pęcznieje i wiąże. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając ilość jej pleców. Przebywała z pupą wypiętą w moją stronę i ja otaczał ją moim penisem kryjąc w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc już i masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się jakiś czas później poszturchiwany przez matkę: - Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zdał, udając że nie wiem o co szuka.