Pomieszczenie wypełnione oparami

Pomieszczenie wypełnione oparami i zapach tytoniu, leżał za mną i podnieceniu oddychania aż szyi. Od jazdy całe moje ciało napięte, byłem członkiem stosie, ale nadal udawał, że śpi, gdy nagle jego ręka była na moim udzie i zaczął delikatnie gładzić ... Trwało to kilka minut. Jaką sex oferty niewiarygodną podniecenie ogarnęło mnie, gdy jego ręka powędrowała do moich pośladków!

girl-1258739_1280

On z grubsza, ale nie ścisnął mój tyłek w majtki i dysząc zaczął ugniatać z jej dawnych wielkich łapach, z mojego penisa że nie jest zainteresowany. Najpierw, obawiając się, że mnie obudzić, gładził moje ciało z ostrożnością i starannością, ale kilka minut, gdy emocje nad nim całkowicie, tchnął jak stary traktor, został bezceremonialnie paw mnie, ściskając mój tyłek, a potem głaszcze moje nogi. Jego duże dłonie, a następnie wspiął się krzywą mojego ciała do piersi, on szczypał moje sutki, a następnie spadł znowu ... "Mmmm," on -mychal podniecenie i pożądanie, a ja z trudem powstrzymują tak aby nie jęczeć zbyt. Nagle poczułem, jak zaczął ściągać spodnie, jego ostrożność nie jest zainteresowany i nie próbował robić wszystko spokojnie. Kiedy usłyszałam jego spodnie upadł na podłogę, mój tyłek oparł kogut tak gorący i twardy sex oferty. Leżeliśmy na boku, z głową wydawało mi się tak bardzo, na pewno chce zabrać mnie do tego wielkiego urządzenia? Ale podniecenie było podejmowanie i ja mimowolnie wygiął grzbiet i zaproponował mu młodą, sprężysty dziewiczą dupę. Zaczął pocierać jego kogut przed moich pośladkach, czasem wziął go w rękę i poshlepyval, a następnie zaczął się moczyć go z jego śliną, tak że moja dupa była mokra. Trzeba powiedzieć, że nigdy nie dotknął mojego fiuta. Nagle włożył penisa między nogami, tuż poniżej pośladków, było tak miło, że mimowolnie jęknął. Zaczął rytmiczne ruchy jakby wszedł już do mnie, wnętrze moich ud był w swoim tłuszczu, tuż pod samymi pośladki i zaczął jęczeć, westchnienie i jęk już w domu. I cicho zaciskając uda i jego kogut trudniej zahlyupal między moimi nogami. W pewnym momencie, wyciągnął go i nagle wysłał mi prosto w odbyt, gorący i wilgotny położyła głowę prosto do mojego dziewiczego dziurze. Był mocno popchnął na nią ze zdziwieniem i bólem, krzyczałam i odwrócił się. Od pożądania i podniecenia oczy zostały sex oferty przesłonięte, jego twarz była czerwona i spocona. Widząc go, obawiam postanowił być bardziej delikatna z nim ..

- "Dziadku, co robisz?" - Spytałem zdziwiony podobno.

- "Chodź do mnie, moja miłość, moja dziewczyna!" - Wycedził.

Zdałem sobie sprawę, że teraz nie będzie pozostawać w tyle.

"Daj mi siebie proszę! Daj mi moje ciało, mój sok, moją dziewczynę! "- Jęknął żebractwa.

Fakt, że była dziewczyna bardzo mnie cieszy, zalane pragnienie mu zaschło w ustach ...

Postanowiłem pomanernichat czas chce mi się dziewczyny. Na szafce obok łóżka rodzicielskiej, widziałem olejek do ciała.

- "Zrób mi masaż" powiedziałem, wskazując palcem na oleju.

- "Wszystko, co chcesz!" - On szczęśliwie śmigały na dnie butelki, wypełnione pachnące i miękkie oleju dla ciała ..

- "Połóż się wygodnie jak ty!" - W oczekiwaniu na jego oczach były tłuste, pożądliwy wzrok, spojrzał na mnie jak wilk na owcę.

Rzuciłem kołdrę, przewrócił się na brzuchu i zamknął oczy. Ciało było napięte, ale szkoda, że ​​wkrótce zaczął pieścić mnie swoimi silnymi rękami.