Powiedziała, obracając się wciąż daleko czerwone od rumieniąc

Autor: zobacz
Jenny: Wiem kochanie, natomiast spośród ostatniego, co ujawnia się, musimy mówić o ostatniego wzorze sytuacje już obecnie. Wybieram tylko, choćby była pewna.

Becky: mama im nie seks OK. Ive nigdy choćby nie pocałował chłopca wcześniej.

Powiedziała, obracając się również dużo czerwone z rumieniąc.

Jenny: ok dobra. Czyli po nisku masturbować. Co doprowadziło, iż wspominasz o więc buduje?

Becky: Skąd znam. Okresami po prostu się naprawdę gorąca pomiędzy moimi nogami, i wybrane z dziewcząt w metodzie dała mi ostatnią powiedz i rzekł, powinien pomieścić go we mnie, gdy nadarza się, oraz odbiera się niezmiernie pomocne, bo zamienia się cały mokry dół.

Jenny gościła z szeroko otwarte oczy. Była odrobina szczęśliwa, że ​​jej pociecha została uruchomienie się do niej, i teraz czuła, jakby była wiecznie taż taż mama Becky z czystości w jej odpowiedzi.

Jenny: jego nazwie jest bardzo Sweety. Daje mi się dobrze, im po nisku starszy, wtedy umiem go sprawdzać. Powiedz mi trochę. Co z pończochy również wielkie obcasy?

Zapytała, gdy ona zachichotała trochę. Becky wpatrywał się w posadzkę oraz zarumieniła.

Becky: Skąd wiem. Widzę, iż przechowywanie ich czasem oraz po nisku zależał być taki kiedy ty. Jednak skoro niszczę spożywa na nim działa mi się gorąco między nogami ponownie. iż ostatnie, co się stało wczoraj.

Jenny zajrzała na córkę, jak traktowała. Odkryła, iż ​​toż inne, że ona rozumie na pociechę w innowacyjnym świetle już oczy przyczepiane pierś formularz Becky w dół jej mięsa, i dalej nie mogła nie zauważyć dziwne uczucie przyszedł nad nią, gdy zajrzała na palcach Becky. To stanowiło zatem samo serce użyła dostać, kiedy patrzył na koguta, iż ​​niełatwo było nadmiernie nią.

Becky: podoba Ci się mój lakier do paznokci?

Becky zapytał z śmiechem jak oczy Jenny odpalił się i oddała sobie myśl, że pozostał wykryty, ale podziwiając Becky był nikt mądrzejszy o tym. Jej palce były tworzone glittery jasny różowy, kiedy wolno oczekiwać, żebym złapać się na wyjątkowym piętnaście letniej dziewczynki.

Jenny yeah jego cudowne. Odpowiada Ci.

Ona przyjęła oraz starał się oczyścić gardło, kiedy jej rozum przechodził z powrotem na obraz pociechy w znakomitych obcasach. Żeby istniałoby naprawdę dawno, że wyszła bez seksu, iż była teraz będący złe pamięta o indywidualnym dziecku.

Becky: dzięki mama. Kocham robić palcach błyszczą. Potem zawsze nową parę butów oraz sprawdź je natomiast dobrać moje Pretty Little palce. A okresami to powoduje mnie ogrzać ponownie swe następnie muszę zrezygnować do domku oraz położył toż piękno we mnie ponownie.

Jenny istniała w szoku jak ciepła Becky mecz. Toż dawna zdrowa niewinność. Miała program nie goście nie świadczą o ostatniego rządu spraw tak łatwo.

Becky: lubisz palcach mamę?

Poprosiła o młodym uśmiechem na osób.

Jenny: tak wydaję. Oni są bardzo ładni.

Ona odpowiedziała realizacji pociechy był specjalnie odpowiedni z aktualnej okoliczności. Odbierała jej cipki zmoknąć jak rozmowa prowadziła się dalej i oglądała Becky rozłożone palce i rozwiązują ich jak oboje je uwielbiałem.

Becky: aww. Dzięki mamo. Kocham ich daleko, kiedy nosić wysokie obcasy. I patrzą trochę dorósł, jak je doświadczać oraz podoba mi się sposób, w który moje nogi patrzą w nich. Chcesz zobaczyć?

Poprosiła starą dodatkowo toż stanowiło głęboko oczywiste, że istniała zachwycona.

Jenny: pamiętaj kochanie, jeśli tak chcesz mi pokazać.