Więc to jest w porządku, jeśli masz dzieci?

Był bardzo zakłopotany i wszystko, co powiedział do niej był "Więc to jest w porządku, jeśli masz dzieci?"

Śmiała się naprawdę ciężko, jego ojciec zaczął się śmiać, jak również.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, aby usłyszeć można powiedzieć, że. Ponieważ masz zamiar zostać babcią. Właśnie otrzymaliśmy wyniki w piątek. Jesteśmy w ciąży. "Ja dostawę tego z najlepszym ciepłym uśmiechem mogłem i po prostu chwycił Piotra mocno i odwrócił twarz, by spojrzeć na niego. Patrzył na mnie i zaczyna się uśmiechać. Kiedy mrugnął do niego mogę powiedzieć, że walczy, aby utrzymać się w jego śmiechu.

Spojrzałem na matkę, a ona przestała się śmiać i patrzył na nas. Wciąż miała taki wygląd, jak możemy być żart. Jego ojciec wyglądał na zaskoczonego.

"Piotr", jego matka zaczęła seks randki i zatrzymał się. Po prostu spojrzał na nią z ciepłem i Peter przytulił mnie mocno.

body-1095225_1280

"Nie martw się pani Redman" I powiedział: "Jestem bardzo zdrowe i dziecko będzie zbyt. Rozpoczynamy zajęcia rodzicielskie w przyszłym tygodniu, a moja mama powiedziała, że ​​pozostanie z nami przez dwa miesiące po urodzeniu dziecka. "

Jej twarz nie wyglądała tak, jakby myślał, że żartuję już. Spojrzała w tę iz powrotem między nami i powiedział: "Nie skończyliśmy jeszcze University, i Peter twój nie zamierza się z nią ożenić? Jej rodzice już wiedzą? Jest niedziela, dlaczego, do cholery, nie zadzwoniłeś? Czy dzieci wiedzą, co robisz? "

Peter i ja spojrzeliśmy na siebie, jak była wyraźnie zaskoczony. Spojrzała w dół na stole i Pan Redman patrzył na mnie, jakby zamierzała krzyczeć "Shannanigans" w swoim najlepszym irlandzkim akcentem. I mrugnął do niego i musiał szybko komponować. Wiedział.

Piotr podszedł do jego mamą i przytulił ją i powiedział: "To wszystko uda się mamo".

Jego matka powiedziała: "jak, o mój Boże. Co ty zarówno myślenia? Twój jeszcze nie mąż i dziecko jest ogromna odpowiedzialność ci dwa. "

Piotr powiedział seks ogloszenia: "Nie mamo. Wszystko jest w porządku ... twój tylko bardzo naiwni i czasem musimy to wykorzystać. "

Spojrzała na mnie i powiedział: "O mój Boże twoja zła!" I pękł śmiechem. Była wyraźnie ulżyło.

Jego ojciec śmiał się i powiedział: "Och, ona będzie dopasować się do rodziny."