Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, lecz nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, wszak nie chciała, żebym przestał. Ano wtedy ją rwał, działając razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

- Partię w dupci, zaliczkę na maska

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wybrał członka także spróbował odnosić strugi nasienia na osoba. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała doskonale: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na godności także we włosach i sperma, jakiej nie dała porady połknąć, napełniająca się z ust. Spoczął na gospodarce, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, hodowali się już założyć gdy pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

- Oraz co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

- Olivia! Co Ty tu tworzysz? – spytała Ola.

- Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz marna Ola, jednakże od aktualnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

- Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

- Istotnie więc dbaj – powiedziała Olivia dodatkowo z ironicznym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

- Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na jakiej brała czarne superstary (oraz ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast znanym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie był ze 30cm.

- Kurwa mać! – pomyślałem

- No suczki, toż współcześnie się zabawimy! – napisałam spośród obecnym zwyczajnym uśmiechem Olivia…