Wziąłem ręcznik i złożeniu go raz i przewrócił go

Wziąłem ręcznik i złożeniu go raz i przewrócił go. Potem położyłem rękę pod brzuch Rosy i podniósł. Nie było żadnego oporu. I wsunął zwinięte ręcznik pod biodra i niech ją w dół. Rosa różowy otwory były już "przedstawił" i zachęcające. Mój kogut był bóle o uwagę, więc wstał i obszedł i uklęknął przed nią głowy, który został pochowany w dent w piasku pod ręcznikiem. Włożyłem rękę pod brodą, a drugi wokół tyłu głowy i razem Uniosłem sex oferty - dojrzalekobiety.com.pl głowę. Jej oczy były szeroko otwarte i nie mogłem zobaczyć, że było naprawdę zajebiście. Nic nie mówiąc, trzymałem głowę tak, że nie mógł się ruszyć, spojrzała prosto w oczy, a potem w moim obrzęk i pulsujący kogut, który umieściłem przed ustach. Zamiast mówić, uniosła ciało się trochę lepiej dostosować je do mojego fiuta i otworzył usta. I zsunął mojego fiuta w ustach powoli dalej w dół, aż czuję, że ślizgać się ograniczenia w gardle całą drogę w dół, tak moje jądra są dotykając jej podbródek. Łapiąc garściami jej czarne włosy, zacznę pompowania mojego fiuta do jej gardła powodując jej gag, dusić i jęczeć w tym samym czasie. Jej ręce podszedł i przytulił moje kulki. Rosa przechowywane wargi mocno wokół mojego fiuta. Kiedy ukazał się jej głowę przeniosła je z powrotem i mój kogut wyszedł z głośnym "pop" wyciągając długi ciąg śliny.

woman-9951_640
Wstałem z mojego fiuta wystające twarde z mojego ciała i obszedł się i stanął między nogami, a tylko na małą chwilę, po prostu stał patrząc w dół. Ujrzałem ruchu w linii drzew, ale nic nie widział jej odłożyć na wiatr lub jakieś dzikie zwierzęta lub inne. Pochyliłem się i pociągnął za sex oferty - dojrzalekobiety.com.pl sznurek na bok, po czym chwycił kostkę w każdej ręce i otworzył jej nogi tak szeroka, jak pójdą i opadł na kolana między nogami.
Złapałam się za ręce Rosa i umieszcza je na jej pośladkach i zmusił ją, by szerzyć swoje własne policzki; dwa piękne dziury zaprezentowali się. Poczułem dreszcz ciała Rosa i jęknęła w oczekiwaniu. I przyłożył rękę okrągłe jej cipki i potarła niewidzialną łechtaczkę, podczas gdy drugi zaczął grać z jej odbytu. Rosa jęknęła i wygięła dolna wyższy. Pochyliłem się więc mój język dotknął jej odbytu i utrzymanie go sztywne przeniknął ją i obecnie czyni jej otwór mokre i śliskie - jej ciało wygiął się na spotkanie z moim językiem zmuszając go głębiej. Podsunąłem palec do jej mokrej pochwy i przeniósł ją na zewnątrz.
"Mmmmmm ... .oooh .... daj mi swój kogut Bram ... ..now "Rosa płakał.
I podszedł bliżej i położył mojego fiuta kasku przy wejściu do pochwy otworu. Rosa ręce rozłożone policzkach pośladków jeszcze szerszy jak powoli utopił my cock coraz głębiej w jej pochwie, aż moje jaja spotkał jej ciało i mogłem iść dalej. Umieściłem moje ręce po obu stronach jej ciała i zaczął moich pchnięć i obecnie ... .slowly na początku, ale przyspieszenie dopasować gasps Rosy przyjemności. Ciągle to się w stałym tempie, aż jej jęki stał się cichy i poczułem jej drżenie ciała i jej cunt zacisnąć wokół mojego fiuta i jej wilgotność zwiększona dzięki czemu moje pchnięcia jeszcze łatwiejsze. Przeniosłem moje stopy poza biodrach i przyniósł jej nogi bliżej i dalej, kurwa, że ​​piękny otwór. Położyłem rękę na plecach i pchnął ją w dół. Potem łaskotał jej odbyt .... usłyszał kolejny jęk i odepchnął ... .my palec przedarł początkowej szczelności, a następnie spadł w głąb jej odbytem, ​​gdy my cock nadal pchnięciem w jej cipki .... Czułam anonse-panow.net.pl moje plemniki rośnie i tak nie mogłem wytrzymać dłużej Rosa miał kolejny orgazm, jak moja sperma wypełnia jej otwór i dribbled się wokół mojego fiuta.
To właśnie wtedy widziałem Dick i Jos w górnej części plaży oglądając nas. Obaj byli wciąż naga i Jos ssał długą rozszerzoną penisa Dicka.
Rzuciłem się na grzbiet Rosy i ucałował jej karku. I wyciągnął głowę w górę i dookoła i pocałował ją w usta pcha mój język głęboko i czując jej moje spotkanie. Mój kogut był jeszcze w jej cipki ... .i znów rośnie - wszystko było tak erotyczne.
I powiedział: "Mamy publiczność ... Jos daje Dick loda tuż przed nami.". Potem odwrócił głowę Rosy tak miała wyglądać.
"O mój Boże Bram, co ...." Rosa płakał.
Zarówno Jos i Dick wykonana "chodź tutaj" znaki.
"Idziemy?" Powiedziałem wepchnięcie mojego fiuta i poza jej cipki wejściem od góry, więc to było wyraźnie widoczne dla naszych podglądaczy.
Rosa milczał ... .. ale miałem wrażenie, Rosa został patrząc na to samo ... .. cock Dick poślizg i poza jego partnerzy ustach, a ona poruszała jej pośladki w górę iw dół wobec mojego fiuta.
Następnie Jos wstał i anonse-panow.net.pl odwrócił się w naszą stronę .... przesuwając ręce na piersiach, brzuchu i między nogami. Potem zaczął iść w naszą stronę i Dick następnie z jego kogut wskazując wprost na nas.
Rosa usiadł i chwycił ręcznik na pokrycie siebie zmuszając mojego fiuta wymknąć się jej cipki. Wstałem i przeniósł się uklęknąć obok Rosa (mój kogut był w pełni wyprostowany (mężczyźni) i Rosa przeniósł krawędź ręcznikiem, aby go pokryć). Kładę rękę na ramiona. Rosa był wyraźnie zakłopotany i drżał, ale nie wydają się być ze strachu.