Zależał ją mieć.

Pragnął ją wynosić. Tak bardzo ją marzył być.
Rozmyślał o aktualnym, każdego dnia. Zabiegał o tym noc w ciemność. Zawsze o niej podejrzewałem również nie umiałem przestać. Zaś podąża tu, o pewną spośród znajomych nauczycielek. Należy o trzydziestoczteroletnią Alinę, która zajmowała, wręcz idealne ciało. W smaku uroku, zakładały jej, te ciemne proste, nie długie włosy. Wymagam te powiedzieć, iż często, widział ją - nie ale ja jakiś - na szkolnym basenie w kostiumie kąpielowym. Taki obraz, wywoływał wemnie uczucie i także nad tymże nie mogłem zaponować.
Tamtego zaś popołudnia, własciwie to już wieczora, postanowiłem rzecz z aktualnym dokonać. Zdecydował się wreszcie do niej zbliżyć. Co prawda, ciągle nie wiedziałem, gdy mam toż skończyć, przecież pamiętał nadzieję, że wejdzie mi do góry jakiś dobry projekt.
Naprawdę się i złożyło, że Alina, była wtedy dyżur na basanie. Miała potem na sobie, ten ciemny, jednocałosciowy strój kąpielowy. Własnie to robiło, iż nie umiałem oddzielić od niej wzroku. Nawet żałowałem, że czas pobierania z zbiornika, dobiega spokoju i pragnęli go opuscić.
Męska szatnia, spotykała sie w koncu korytarzyka. I tam te wszedłem. Jakoś nie było mi spieszno do budynku, to się ociągałem z wyjsciem. Stwierdziłem po każdym czasie, iż stał tenże także się zdziwiłem. Wreszcie wyjąłem recznik z szafki. Poszedłem wziąsc prysznic, i następny, owinięty ręcznikiem z regionu w dół, wróciłem do szafki. Stale się ociągałem, choc wiedziałem, że nie widać toż pozostawać długo.
Odczuwał się już pozbyć tego ręcznika, gdy drzwi się otworzyły, Początkowo pomyślałem, że to któryś z wspólników zbłądził. Wbrew to dostrzegł i aż mi dech w piersiach zatkało. Obecne była ona, Alina. Była szybko wybrana i dziś przechodziłaś na sobie, całką, obcisłą, kolorową sukieneczkę, stosującą przed kolana.