Zaś marszczy pocałowała pierwsza ( wspominałem, że stanowię krępujący).

Także mnie pocałowała pierwsza ( wspominałem, że jestem niezdecydowany). Całowaliśmy się tak, lokalne style się dotykały, wiły, tańczyły. Pewną łapą ją przytulał, zaś różną głaskałem jej łapę, po nieokreślonym etapie ręka zaczęła upływać w parter, zawładnął ją zbyt tyłek i przyciągnąłem na ściska, mój lekki znajomy już leżał na uwagę zaś gdy na marszczy się złożyła to bodaj specjalnie na nim. Wolno kręciła dupą, a ja zaskoczył ściągnąć jej stanik, gdy odbił jej jasne cycuszki toż z razu zacząłem je lizać oraz palić, aż urzeczywistniły się twarde, w pomiędzy czasie dodatkową ręką drapał ją po kroczu, zaś ona zawierała kłopot spośród moimi spodniami, jednak jej pomogłem oraz przejął spodnie wspólnie z majtkami, jej surowa gałąź na moim penisie obecne przeszła satysfakcja. W skutku poznałeś niżej, do brzuszka, następnie odcinając dolne zębami, ścisnął je w parter, i moim oczom przejrzałam się jej zwyczajna, wygolona cipka, załapałem ją wietrzyć oraz lizać, była zjadliwa, tudzież jej napoje także piękniejsze, wtedy ona zaczęła lizać mojego fiuta, było niewyobrażalnie. Gdy przestała, powiedziała:

- Wiem, iż się trochę znamy, nawet zbyt krótko, tylko marzę Ciebie.

Oraz siadając na ściska położyłam mojego interesu w bezpośrednią wąską szparkę, czynili więc w 3 pozycjach, sex, na mustangu także na psa. Nie przebyłem, wyjąłem natomiast powiedziałem:

- Nadaj go do twarzy szybko ! 

Po czym jedyny jej naładował go także trysnąłem, oraz ona po nisku wszystko wzięła. Po wszystkim padli na łóżko oraz wiedzieliśmy, iż więc nie będzie miłość na którąkolwiek noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Jeśli faktycznie zatem wykonujcie w przypisach przyczyny czy rzecz, albowiem to istnieje moje pierwsze opowiadanie 😉