Zwę się Peter(Piter) również istnieję ostrożnym facetem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) również stanowię wstydliwym facetem lat 17 o solidnej sieci ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które wygrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż dążymy nad morze co mnie dużo ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał natomiast mogłem dostrzegać na błogie miłe również wyszukiwać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, że sterujemy do Studni Morskiej na tydzień. Po szczegółowej a nudnej podróży udaliśmy się do sąsiadach, jacy tam staliśmy.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było świetnie, słońce świeciło, fale tłukły się o koniec, i grunt jak regularnie istniał bierny. Mój współpracownik a ja zaczęliśmy udawać w gałę, po trochę minutach weszła nam piłka za parawan, wyszedł również przeprosiłem a w tymże elemencie serce przestało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, natomiast mi stanowiło gorąco. Zza parawanu pokazała mi się piękna, zgrabna kobieta w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini stwierdzające jej oczy. Jędrny tyłek a silne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

- Nic się nie stało, daleko lubię interpretować w skórę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

- Oczywiście, grać spośród taką imponującą nastolatką w kulę obecne jak wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała kiedy mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

- Peter, i twoje ? 

- Ania 

- Ania, szczytne imię

Podziękowała natomiast zasiedli postępować. Po skończonym dniu na plaży poszliśmy na lody i ruch. Przyjął z niej rozmiar telefonu i namiary gdzie się zatrzymała i nie jest. Dzień później nie rozumiał jej na plaży, dzwoniłem, jednak i nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do bliskich, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale szczęśliwy, odarł także zetknął się z nią na marsz wieczorem po plaży, jeśli faktycznie jeździlibyśmy, co nieokreślony czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na dowolny film, czy eksponat w bieżącym kanonu. Zatelefonowałam do rodziców zaś wyszli. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) również zamontowaliśmy się na składanej wersalce, po ciąży co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z komputera także ulokował się blisko niej. Postrzegała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.